Onda – idealna sylwetka

onda

Chęć posiadania idealnej sylwetki motywuje do podjęcia większej aktywności fizycznej oraz wykonywania specjalnych ćwiczeń, które pozwalają zredukować nadmierną tkankę tłuszczową oraz cellulit. Niestety wiele kobiet pomimo tego ma problemy z redukcją zbędnie zalegającej tkanki tłuszczowej, obwisłej skóry oraz cellulitu. Znacznie wpływa to na obniżenie samopoczucia oraz komfortu w swoim ciele. W takim przypadku możliwe jest skorzystanie z zabiegu Onda, który przynosi satysfakcjonujące efekty walki z niewłaściwą sylwetką.

Co to jest zabieg Onda?

Onda wykorzystuje specjalne fale elektromagnetyczne, które są zwane inaczej mikrofalami. Dzięki technologii fale docierają do tkanki tłuszczowej w nieinwazyjny sposób. Wysoka częstotliwość leczy tkankę tłuszczową, redukuje cellulit oraz zwiotczałej skóry. Ten sposób walki z niedoskonałościami powoduje rozbicie komórek tłuszczowych, w wyniku czego zostają one naturalnie usunięte. Dzieje się tak dzięki procesowi metabolizmu, który jest naturalny i zachodzi w każdym organizmie. Specjalne urządzenie wywołuje skurcze włókien kolagenowych. Tym samym powoduje ujędrnienie oraz odmłodzenia skóry. Zabieg świetnie sprawdza się w walce z uporczywym cellulitem, zgromadzoną tkanką tłuszczową oraz zwiotczałą skórą. Zabieg wykonywany z urządzeniem Onda jest bezpieczny i bezbolesny, a jego efekty można zauważyć już po jednej serii. Zaletą tej metody jest również bezinwazyjność, dzięki temu od razu można wrócić do codziennych aktywności.

Jak wygląda zabieg Onda?

Przed rozpoczęciem serii zabiegów przeprowadzany jest wywiad z pacjentem. Wyklucza się wtedy ewentualne przeciwwskazania. Warto posiadać aktualne badania morfologiczne krwi. Kolejnym etapem jest ocena grubości tkanki tłuszczowej, w celu odpowiedniego dobrania preparatów urządzenia. Następnie obszar, który ma zostać poddany zabiegowi, jest smarowany cienką warstwą gliceryny. Później wykorzystuje się specjale urządzenie, które emituje fale elektromagnetyczne. Pacjent może odczuwać ciepło na skórze podczas trwania zabiegu.

Ile trwa zabieg Onda?

Czas trwania zabiegu Onda uzależniony jest od miejsca, które chcemy wymodelować i poprawić. Im większy obszar skóry wymaga redukcji, tym dłużej może trwać zabieg. Zwykle średni czas trwania czynności wynosi od 30 minut do nawet 2 godzin. Zabieg Onda jest zupełnie bezinwazyjnym sposobem na pozbycie się cellulitu oraz tkanki tłuszczowej, dzięki czemu jest całkowicie bezbolesny. Efekty zabiegu widoczne są już po jednej sesji, dlatego warto skorzystać z tego sposobu modelowania sylwetki.

Ile zabiegów Onda należy wykonać?

Ilość potrzebnych zabiegów różni się w zależności od potrzeb indywidualnych pacjentów. Na wymaganą ilość ma również wpływ zaawansowanie problemu. Zwykle jest to od 4 do 6 zabiegów wykonywanych w ostępach 3 tygodni. W niektórych przypadkach pierwsze efekty są do zauważenia już po jednej wizycie. Sposób Onda jest bardzo precyzyjny oraz skuteczny. Urządzenie wykorzystywane do modelowania sylwetki wyposażone jest w dwie głowice, które różnią się w zależności od tego, jak głęboko mają działać na tkankę pod skórą.